iMV

Čistý vzduch u vás doma

Aká je kvalita vzduchu vo vašej domácnosti v porovnaní so vzduchom vonku?
Vedeli ste, že podľa Svetovej zdravotníckej organizácie môže byť vzduch v našich domácnostiach 2 až 5-krát viac znečistený ako vzduch vonku?

Nečistoty zvonka sa ľahko dostanú dovnútra cez otvorené okná a dvere. Avšak aj keď sú zatvorené, prirodzenou ventiláciou vzduchu môžu do vašej domácnosti prenikať alergény a drobné častice s veľkosťou menej ako 2,5 mikrometra.

Peľ je bežným interiérovým alergénom, ktorý produkujú stromy, burina a iné rastliny a ktorý môže spúšťať alergické reakcie. Ďalším interiérovým alergénom je prach, ktorý obsahuje prachové roztoče, vonkajšie minerály a iné častice spôsobujúce silné alergické reakcie a astmu.

Znečisťujúce látky v interiéroch môžu vznikať pri varení, upratovaní alebo chovaní domácich zvierat. Nové dekorácie a nábytky v miestnostiach môžu uvoľňovať plyny a prchavé organické zlúčeniny.

A preto je dôležite vzduch v domácnosti pravidelne čistiť.

AIR CLEAN HUMI

Vysokovýkonné čištění vzduchu spojené se zvlhčováním a ionizací vzduchu.
Ideální pro astmatiky, osoby s dýchacími problémy a všude tam, kde je jakkoliv znečištěný a suchý vzduch.

AIR CLEAN IONIC

Ionizované čištění vzduchu
Tato unikátní čistička vzduchu má 4 stupně čištění vzduchu spojené s výkonným ionizátorem vzduchu – generátorem zdraví prospěšných záporných iontů.

AIR CLEAN MOBILE

Vysokovýkonné mobilní čištění vzduchu
Tyto vysoce výkonné unikátní mobilní čističky vzduchu mají 4 stupně čištění vzduchu. Výsledkem je příjemný čistý vzduch bez jakéhokoliv zápachu dle Vašeho přání.

AIR CLEAN TUBE

Čištění vzduchu spojené s designem
Tato designová unikátní čistička vzduchu má vrchní nasávání vzduchu, 4 stupně čištění vzduchu a dotykové ovládání