OCHRANA MOTORA Nižšia spotreba Vaše otázky

Prečo zvoliť práve Palivový kondicionér 3v1, pre vaše palivo?
Každý motor v priebehu prevádzky stárne. Jednou z príčin je zhromažďovanie trvalých karbónových usadenín, znižovanie spaľovacieho objemu a narastajúca spotreba paliva. Vďaka usadeninám sa účinnosť motora znižuje. To sa prejavuje vyššou spotrebou, nižším výkonom, pomalšími reakciami, zhoršeným spaľovaním paliva a zvýšenými emisiami výfukových plynov. V minulosti sa tento problém riešil kvapalnou dekarbonizáciou, alebo použitím rôznych prísad. Žiadna z týchto možností však nie je úplne uspokojivá. Navyše sú všetky tieto riešenia cenovo nákladné a niektoré z nich nesú so sebou dlhodobé negatívne dôsledky. Podľa všetkých testov produkt Palivový Kondicionér 3v1 spoľahlivo rieši vyššie uvedené prevádzkové problémy.

Vášmu motoru rozhodne neublíži, čo potvrdzuje certifikácia Nezávislého tribotechnického laboratória palív a mazív ČR. Náš palivový kondicionér je v plnej miere kompatibilný s uhľovodíkmi, úplne zhorí bezo zvyšku. Väčšina podobných prípravkov vyrobených v USA obsahuje prísady, ktoré nie sú plne kompatibilné a po dlhú dobu ponechávajú nespálené zvyšky v motore. Vďaka tomu nie je možné dosiahnuť takú vysokú účinnosť.

Naša tableta okrem zložky Ferrocene, ktorý zaisťuje lepšie prehorenie palivovej zmesi, obsahuje maznú zložku a účinný emulgátor. Všetky tri zložky vykazujú synergický efekt, t.j. všetky zložky vzájomne posilňujú účinnosť ostatných.

Ekonomika a úžitok, ktorý získate pri používaní Palivoveho Kondicionéra 3v1:Tablety:
1 ks = (1 sáčok 10 tabliet) - cena 20 EUR (+ poštovné a balné 2,50 € za zásielku)
Pri celom boxe (10 balíčkov) je poštovné a balné zdarma

Ak vas Palivový kondicionér 3v1 zaujal, mozte ich objednat cez telefon, alebo cez email kliknutim tu: info@imv.sk
« zpäť