iMV

Ekologické parné čistenie

Chcete mať čistú domácnosť – prevádzku?
Para je prírodný, extrémne účinný čistiaci a dezinfekčný prostriedok, ktorý je navyše bezpečný voči ľuďom a zvieratám v čistených priestoroch. Parné čistenie je vhodné a praxou overené pre domácnosti ako aj komerčné prevádzky. A to všetko bez potreby akýchkoľvek chemikálií bežne vyžadovaných pre čistenie, dezinfekciu a dekontamináciu.

Chcete zničiť všetky roztoče, baktérie, plesne… a ploštice ?
Molekuly vysoko horúcej suchej pary pod tlakom 8 barov sa dostanú do akýkoľvek pórov a aj najťažšie prístupných miest čistených povrchov, ktoré sú často tak problematické pre tekuté chemické prostriedky. Vysoká teplota 175 °C spoľahlivo zabíja 99% baktérií, plesní, vírusov, roztočov a iných choroboplodných mikroorganizmov a patogénov.

Zaujíma vás ochrana životneho prostredia?
Parné čistenie nezanecháva po sebe žiadne nežiadúce chemické reziduá a tým chráni nielen životné prostredie ale predovšetkým vás a vašich blízkych. Spotrebováva len minimum vody a nevytvára žiaden odpad. Okrem eliminácie baktérií a iných patogénov neutralizuje aj alergény , dôležitý faktor pre ľudí trpiacich astmou alebo alergiami. Využitím len obyčajnej H2O odbúrava potrebu rôznych detergentov, leštidiel, dezinfekčných prostriedkov a to všetko pri rýchlejšom a efektívnejšom procese čistenia.

STOP ALERGIÁM
Namiesto superdezinfekčných chemikálií, ktoré zneškodnia všetko, vrátane vašej pokožky, vám ponúkame na zváženie
ekologickejšie a šetrnejšie riešenie.

parné čističe

ABSOLÚTNA ČISTOTA BEZ CHÉMIE
Vysokoúčinné parné čističe s profesionálnym výkonom, ktorý je schopný produkovať nepretržite - 24 hod - suchú paru 180°C pri tlaku až 8 atm

kombinované čističe

Kombinácia profi parného čističa a multifunkčného vysávača s funkciou oplachovania horkou vodou. Stroje prichádzaju s veľkým výberom nádstavcov pre potreby kazdeho klienta.