VODNÉ FILTRE   výdajníky vody bez barelov
Doúprava pitnej vody s nasmi filtrami

Nová generácia nasich filtračných zariadení, ktorá je určená na doúpravu pitnej vody. Upravená voda je zbavená chlórovej chute, nepríjemného zápachu a nežiaduceho sfarbenia.

Filtre priamo odstraňujú arzén, azbest, olovo, železo, mangán, rádium, ropné produkty a všetky ďalšie nežiaduce látky, ktoré zaťažujú náš organizmus.

Samozrejmosťou je stopercentný servis všetkých zariadení.
Pozrite si ako vyzerá použitý filter po 10 mesiacoch!!! »

PONÚKAME VÁM TIETO NAŠE PRODUKTY:

Filtre na doúpravu pitnej vody »

Aquel 200
A-200 »
Aquel 400
A-400 »
Aquel 1000
A-1000 »
Aquel Home
Aquel Home HCI/HCA »

Filtre na doúpravu úžitkovej vody »
  • Pračkový filter
  • Polyfosfátový filter
  • Prepierateľný filter
  • Uhlíkový filter
  • Sprchové filtre


JE DNES PITNÁ VODA SKUTOČNE PITNÁ?
Vydané dňa 15. 06. 2009 , Zdravie
precitajte si tu »
  Vyspelý systém úpravy vody pre kancelárie a ďalšie miesta, kde je žiaduci zdroj čistej pitnej chladenej a teplej vody kedykoľvek v neobmedzenom množstve.

Koniec nákupov barelov, alebo PET fliaš sa rýchlo prejaví vo forme veľkých úspor a rýchlej návratnosti investície. Naše dispensery v sebe kombinujú modernú úpravňu vody a klasický výdajný stojan s ohrevom a chladením. Poskytujú Vám mimoriadne čistú a zdravú pitnú vodu.

Ako to celé funguje?
Dispenser prečisťuje vodu z vodovodu a zbavuje ju mechanických i chemických škodlivín, ako sú chlór, voľné plyny, ťažké kovy, dusičnany, dusitany a amoniak. Takto pripravená voda je prečerpaná do nerezového zásobníka, kde je neustále dezinfikovaná ozónom (Ozón je dvojmocný kyslík, ktorý likviduje všetky baktérie i vírusy).

PONÚKAME VÁM TIETO NAŠE PRODUKTY:

Aquel dispenser Basic
BASIC »
Aquel dispenser Classic
CLASSIC »
Aquel dispenser Profi
PROFI »
Aquel dispenser Profi Plus
PROFI PLUS »


Dispensery prečisťujú vodu z vodovodov a zbavujú ju mechanických i chemických škodlivín, ako sú chlór, voľné plyny, ťažké kovy, dusičnany, dusitany a amoniak. Takto pripravená voda je prečerpaná do nerezového zásobníka, kde je stále dezinfikovaná UV lampou, ktorá likviduje všetky baktérie a vírusy.

Teraz si môžete byť absolútne istí kvalitou a nezávadnosťou vody, ktorú pijete. Pre váš komfort je upravená voda teplá i chladená. Stačí si ju iba vziať.

Pokiaľ Vás niektorý z našich produktov zaujal, môžete nás kontaktovať na doleuvedených telefónnych číslach, prostredníctvomm e-mailu alebo priamo tohto kontaktného formulara.