iMV

Výdajníky vody bez barelov

Vyspelý systém úpravy vody pre kancelárie a ďalšie miesta, kde je žiaduci zdroj čistej pitnej chladenej a teplej vody kedykoľvek v neobmedzenom množstve.

Koniec nákupov barelov, alebo PET fliaš sa rýchlo prejaví vo forme veľkých úspor a rýchlej návratnosti investície. Naše dispensery v sebe kombinujú modernú úpravňu vody a klasický výdajný stojan s ohrevom a chladením. Poskytujú Vám mimoriadne čistú a zdravú pitnú vodu.

Ako to celé funguje?
Dispenser prečisťuje vodu z vodovodu a zbavuje ju mechanických i chemických škodlivín, ako sú chlór, voľné plyny, ťažké kovy, dusičnany, dusitany a amoniak. Takto pripravená voda je prečerpaná do nerezového zásobníka, kde je neustále dezinfikovaná ozónom (Ozón je dvojmocný kyslík, ktorý likviduje všetky baktérie i vírusy).

Dispensery prečisťujú vodu z vodovodov a zbavujú ju mechanických i chemických škodlivín, ako sú chlór, voľné plyny, ťažké kovy, dusičnany, dusitany a amoniak. Takto pripravená voda je prečerpaná do nerezového zásobníka, kde je stále dezinfikovaná UV lampou, ktorá likviduje všetky baktérie a vírusy.

Teraz si môžete byť absolútne istí kvalitou a nezávadnosťou vody, ktorú pijete. Pre váš komfort je upravená voda teplá i chladená. Stačí si ju iba vziať.

Basic

Veľmi výkonný kompresor chladenia LG pre chladenú vodu. Je vybavený ochranou proti prehriatiu, nastaviteľným termostatem chladené vody. Tichým kompresorom a inteligentným riadením UV lampy.

Classic

Ideální do kanceláří, chodeb a všude tam, kde potřebujete mít díky malému výdejníku neustále pitnou vodu po ruce. Vyberte si mezi kombinacemi pokojové, chlazené a horké vody.

Profi

Dispensery Profi umožňujú okamžité získánie sody (sycenie CO2), oxywellu (sycenie kyslíkom) v chladenej podobe lebo iba jemne perlivej vody o teplote v rozmedzí 5–12 °C.

PROFi PLUS

Veľmi výkonný kompresor chladenia LG pre chladenú vodu. Je vybavený ochranou proti prehriatiu, nastaviteľným termostatem chladené vody. Tichým kompresorom a inteligentným riadením UV lampy.