iMV

Filtračné zariadenia

Doúprava pitnej vody s ponúkanými filtrami
Nová generácia našich filtračných zariadení, ktorá je určená na doúpravu pitnej vody. Upravená voda je zbavená chlórovej chute, nepríjemného zápachu a nežiaduceho sfarbenia.
Filtre priamo odstraňujú arzén, azbest, olovo, železo, mangán, rádium, ropné produkty a všetky ďalšie nežiaduce látky, ktoré zaťažujú náš organizmus.
Samozrejmosťou je stopercentný servis všetkých zariadení.

Filtre na doúpravu úžitkovej vody
Ponúkame ďalšie filtre, bez ktorých sa veľa domácností, prevádzok, alebo firiem neobíde.
Čistú lebo ďalej upravenú vodu, nemusíme iba piť, no môžme ju mať i v celej domácnosti alebo dome, práve v podobe ďalších doplňkových filtrov. Potom sa stačí iba starať o ich správnu funkčnosť a životnosť, kterú zaisťujú náhradné filtračné vložky, alebo filtračné náplne.
Vyzkúšajte preto ďalší možnosť rozšírenia čistej vody práve u Vás. Pri zdravom a komfortnom sprchovaní, alebo snadnom úklide kúpelny bez vodného kameňa a barevného povlaku, alebo pri lepšom a lacnejšom praní prádla vašej práčky.

Filtre na doúpravu pitnej vody

Na doupravu pitej vody vam ponukame filtre A200/400 pre mestsku vodu, filter A1000 pre studne a designovy filter A Home HCI/HCA

Filtre na doúpravu úžitkovej vody

Vyzkúšajte možnosť rozšírenia čistej vody práve u Vás. Pri zdravom a komfortnom sprchovaní, alebo snadnom úklide kúpelny bez vodného kameňa a barevného povlaku, alebo pri lepšom a lacnejšom praní prádla vašej práčky.